Прозорий дизайн нігтів

07/04/2021
від Администратор Главный

Однією з останніх новинок в дизайні нігтів є прозорий манікюр, названий так через те, що частиною дизайну в ньому виступає натуральна нігтьова пластина, яка залишається прозорою. Друга назва такого дизайну нігтів - negative space manicure або манікюр з негативним простором.

Такий варіант дизайну з прозорою частиною нігтя стає все більш популярним і вже неодноразово демонструвався на модних показах. Він застосуємо як елемент в інших відомих варіантах дизайну. Наприклад, в місячному манікюрі стало модно залишати не пофарбованої луночку нігтя замість класичного використання сполучень з двох кольорів лаку. Не можна сказати, що це унікальна новинка, адже той же класичний французький манікюр можна віднести до прозорого - просто змінилася концепція, і він придбав свою назву разом з новим життям.

Як зробити прозорий манікюр

Варіантів виконання прозорого манікюру кілька і залежать вони від того, яку форму матиме прозора область на нігтях.

Ось основні способи:

  • Якщо планується зробити прозорими смужки на нігтях, то тут зручно використовувати клейкі стрічки для дизайну нігтів, щоб закрити ділянки нігтя, а потім акуратно відклеїти їх, залишивши рівні краї і смуги. Замість стрічок можна використовувати навіть звичайний скотч.
  • Різні геометричні малюнки також зручно виконувати за допомогою вже готових трафаретів. Наприклад, той же прозорий місячний манікюр буде легше виконати зі спеціальними напівкруглими або круглими трафаретами.
  • Якщо хочете зробити будь-якої особливий візерунок, то можна спробувати зробити це ватною паличкою, змоченою в рідині для зняття лаку, стерши нею частину лакового покриття з нігтя. Найпопулярнішим і простим прикладом тут може бути прозоре сердечко.
  • Ну і останній, класичний варіант - зробити промальовування тонким пензлем.

Такий варіант дизайну буде красиво виглядати на будь-яких нігтях: довгих або коротких, круглої форми, овальної або квадратної. Що стосується поєднання кольору, то обмежень ніяких немає: можна використовувати пастельні тони один з одним або, навпаки, зробити акцент на буяння фарб. Те ж стосується і покриття: глянсове, матове, гліттер, шіммер, пісок - все ідеї можна сміливо втілювати в життя. Для натхнення можете використовувати фото прозорого манікюру.

Наш магазин знаходиться у м.Івано-Франківську, вул.Г.Мазепи,87

Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук