SCHOLL VELVET SMOOTH DIAMOND CRYSTAL ЕЛЕКТРИЧНА ПИЛКА ДЛЯ НІГ

550 грн
Задати питання
Ціни в баллах: 550 баллів
4820108002883
В наявності
+

Прилад спрощує процедуру педикюру, даючи змогу легко і швидко видалити загрубілу шкіру з п’яток. При цьому повністю запобігає травмуванню шкіри ступень та утворенню тріщин. Роликова пилка зручна в застосуванні. Вона не потребує попереднього розм’якшення ніг або використання спеціальних засобів. Усе, що вам потрібно, - це провести по поверхні ступень пилочкою, і вони знову в ідеальному стані! Аксесуар стане порятунком для жінок у теплу пору року, коли п’ятки грубіють, шкіра стає сухою і тріскається. Із роликовою пилочкою ви забудете про ці проблеми!

Прилад делікатно діє на шкіру, не викликає дискомфорту й пошкоджень. Використовуйте електричну роликову пилочку для ніг Scholl Velvet Smooth Diamond Crystal Pink і насолоджуйтеся гладенькими та здоровими ступнями!

Запобіжні заходи: прилад призначений для видалення грубої шкіри стоп. Використовувати лише на сухій шкірі, уникаючи контакту приладу з водою. Не застосовувати препарат на одній ділянці шкіри довше 4 секунд. Цей продукт непридатний для використання людьми, які хворіють на ЦД.

Спосіб застосування: обробіть огрубілу шкіру роликового пилочкою.

Бренд:
SCHOLL