IMMORTAL ONE IN A MILLION ВІСК ДЛЯ ВОЛОССЯ, 150 МЛ

299 грн
Задати питання
Ціни в баллах: 299 баллів
150-050
В наявності
+

ВСЕ НАТУРАЛЬНЕ: Виготовлено з натуральних інгредієнтів і не містить алкоголю, сульфатів, амонію, формальдегідів, силікону, парабенів та хлориду натрію, тому вам не доведеться турбуватися про те, що ваше волосся пошкоджене різкими інгредієнтами.

ЛЕГКО ЗМИВАТИСЯ: На відміну від восків на масляній основі, які важко вимити і пошкоджує волосся, наш віск на водній основі преміум-класу можна легко змити водою і не позбавити природних олій волосся або залишити липкий залишок!

СИЛЬНЕ ТВЕРДЕ УТРИМАННЯ: Цей зволожуючий віск для волосся має міцну фіксацію та напів блиск. Створіть стильні вишукані стилі з неймовірною чіткістю та текстурою, яка підходить для чоловіків та дітей!

ПЕРЕВАГИ: Ця надзвичайно концентрована формула з низьким рівнем обслуговування працює на будь-який тип волосся, товщину або текстуру. Добре працює з короткою та середньою довжиною волосся. До того ж, утримуючи цілий день, "ONE IN A MILLION" може мати будь-яку форму! Створіть полірований образ для будь-якого стилю!

БІЛЬШЕ КРАЩЕ: На відміну від восків для волосся на 4 унції, наша баночка на 5,07 унцій дає вам більше 20% додаткового воску. Цей продукт завантажений лише найкращими інгредієнтами навколо, щоб забезпечити вам ідеальну зачіску!

Країна виробник:
Туреччина
Бренд:
IMMORTAL INFUSE
Об'єм:
150