Політика повернення та обміну

Придатність предметів для повернення або обміну

Відповідно до «Закону про захист прав споживача» клієнти мають право повернути будь-які придбані товари через 14 (чотирнадцять) календарних днів з моменту отримання цих товарів від Продавця, крім товарів, які входять до списку «не підлягають обміну та поверненню». Елементи можна повернути, якщо збережені їх споживчі властивості, заводські етикетки та стан готових до продажу. Зверніть увагу, обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, пошкоджень , потертостей, тощо, так само повинно бути збережено: повний комплект товару, цілісність упаковки, ярлики, заводське маркування, відсутні ознаки використання.

Щоб повернути товари, Клієнти повинні надати копію підтвердження про покупку та заповнити форму повернення запиту. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. 

Правила повернення та обміну предметів з виявленими дефектами:

Клієнти вправі повідомити Продавця про виявлені недоліки та вимагають виправити їх протягом 14 (чотирнадцять) календарних днів з моменту отримання Товару від Продавця. Єдиним винятком є дефекти, спричинені неправильним поводженням з Товарами Замовника.

Клієнти мають право відмовитись від прийому товарів і вимагати повернення грошей. Для повернення грошей споживач повинен мати при собі паспорт. У цьому випадку Товар повинен бути повернутий Продавцю, а його споживчі властивості, заводські етикетки та стан готових до продажу збережені.

Щоб повернути Товар, ви повинні надіслати копію підтвердження про покупку та заповнити форму повернення запиту.

Елементи, повинні бути повернені у оригінальній упаковці.