Brelil professional

Італія відома всьому світу по виготовленню професійних перукарських косметичних засобів. Серед величезного достатку знаменитих італійських торгових марок слід виділити компанію Brelil - багаторічного незмінного лідера на європейському ринку. У технологію розробки засобів входить використання натуральної сировини, завдяки якому догляд і відновлення структури волосся стане подвійно ефективнішим.

Компанія завжди стоїть на сторожі світових нововведень в світ краси і здоров'я, тому при створенні продукції завжди враховуються думки і рекомендації вчених, використовуються природні компоненти з урахуванням індивідуальних особливостей кожного організму. Всі товари торгової марки Brelil сертифіковані і відповідають найвищим стандартам якості. Навіть серед фарб для волосся ви не знайдете аміачних компонентів, а стайлінгові лінія Brelil, для додання волоссю неперевершеного зовнішнього вигляду, проходить обов'язкове тестування перед поставкою на продовольчий ринок.

Косметика Brelil призначена не тільки для салонного користування. Всі товари можна застосовувати в домашніх умовах на постійній основі.