DISICIDE SPRAY ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ЗАСІБ ДЛЯ МАНІКЮРНИХ ТА ПЕДИКЮРНИХ ІНСТРУМЕНТІВ, 300 МЛ

299 грн
Задати питання
Ціни в баллах: 299 баллів
D035012
В наявності
+

Від вдалого вибору засобу для дезінфекції залежить не тільки результативність обробки, а й термін служби манікюрного та педикюрного інструменту. Саме тому варто обирати лише найкращі засоби із хорошим складом. Саме таким є Disicide Spray. Сучасні дезінфікуючі засоби DISICIDE – це поєднання безпечності, екологічності та ефективності. Вони дозволяють усунути з поверхні інструментів гриби, віруси та шкідливі мікроорганізми.

Disicide Spray не містить у складі спирту, але, тим не менше, знищує широкий спектр мікроорганізмів і має бактерицидну та фунгіцидну дію. Ефективність засобу доведена лабораторними дослідженнями. Дезінфікуючі засоби DISICIDE можна використовувати на різних типах поверхонь. Вони можуть застосовуватись для пластикових, керамічних, нержавіючих, скляних та акрилових поверхонь.

Дезінфікуючі засоби для поверхонь DISICIDE випускаються в зручній формі спрею. Вони забезпечують швидку та ефективну дезінфекцію, легко наносяться на поверхні.

  • Екологічно нешкідливий, на водній основі, без етанолу, готовий до застосування дезінфікуючий спрей для гладких робочих поверхонь, обладнання, аксесуарів в перукарнях, спа, тату салонів, догляду за домашніми тваринами, салонів краси, готелів та фітнес-центрів, манікюрних салонів, масажних салонів, шкіл, дитячих садів.
  • Доведено ефективність проти бактерій та вірусів відповідно до норм ЄС EN 14561, EN 14562 та EN 14476.
  • Дезінфікуючий засіб, фунгіцид та віруліцид. Готовий до застосування розчин ефективно знищує широкий спектр мікроорганізмів і має бактерицидний (включаючи Staphylococcus aureus, pseudomonas, Enterococcus hirae, mycobacterium tuberculosis, E. coli, та ін.) та фунгіцидною дією (в т.ч. гриби Candida, Trichophyton та ін.).
  • Швидко діє та випаровується, не залишаючи слідів на обробленій поверхні або на металевому предметі.
  • Безпечний для пластикових, керамічних, нержавіючих, скляних та акрилових поверхонь.
  • Продукт не легкозаймистий, йому не надано клас небезпеки для транспортування і він не розглядається як небезпечний вантаж.

Використання: видалити видимі забруднення з поверхонь, призначених для дезінфекції. Розпилювати спрей на забруднену ділянку на відстані 20-30 см і переконатися в тому, що вся поверхня була оброблена. Дати продукту подіяти не менше 3 хвилин. Протерти паперовою чистою тканиною або дати поверхні висохнути на повітрі.

Країна виробник:
Швеція
Бренд:
DISICIDE
Об'єм:
300

Не знайдено дописів

Написати відгук